نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب

 

 تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و یا تدریس خصوصی نیمه گروهی در موسسه مدرسین تهران برگزار می گردد. نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوبتدریس خصوصی دروس ارشد و تدریس خصوصی دکتری نیز در این موسسه برگزار می گردد.

در این بخش  برخی از نمونه سوالات دانشگاه  آزاد تهران جنوب آورده شده و قابل دریافت  می باشد. امید است کمکی هر چند کوچک جهت رفع نیازهای دانشجویان انجام گرفته باشد.

 از تمامی دانشجویان این دانشگاه تقاضا می شود که در صورت تمایل؛ نمونه سوالات خود را نیز به آدرس ModaresineTehran@gmail.com ارسال کرده تا به صورت رایگان در اختیار سایر دانشجویان قرار گیرد.

 نمونه سوالات حاضر نیز با کمک دانشجویانی که از سال های گذشته با موسسه ما  در ارتباط  بوده اند جمع آوری و در اختیار شما قرار گرفته است. که از این عزیزان کمال تشکر به عمل می آید.

 

 

نمونه سوالات دروس علوم پایه ( ریاضیات، فیزیک و … )

 

نمونه سوالات دروس مهندسی عمران

 

نمونه سوالات دروس مهندسی مکانیک

 

نمونه سوالات دروس مهندسی برق

 

نمونه سوالات دروس مهندسی کامپیوتر

 

 

صفحه نخست

 

 نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب در موسسه مدرسین تهران

تدریس خصوصی دروس کارشناسی ، نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب کارشناسی ارشد و دکتری برای تمامی رشته در موسسه تدریس خصوصی مدرسین تهران.

کلاس های خصوصی و نیمه گروهی دروس رشته مهندسی برق در گرایش های برق قدرت، نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب برق مخابرات، برق الکترونیک و برق کنترل به صورت تدریس خصوصی، رفع اشکال و حل نمونه سوالات در موسسه و یا منزل دانشجو.
تدریس خصوصی دروس مهندس یمکانیک در گزایش های مهندسی مکانیک سیالات، نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب مکانیک جامدات و مکانیک ساخت و تولید با همکاری اساتید دانشگاه و تدریس خصوصی نرم افزارهای مهندسی در هر زمینه ای.
آموزش دروس مهندسی عمران در گرایش های سازه، خاک ، مدیرت نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب و … در موسسه مدرسین تهران.
آموزش تمامی دروس رشته مهندسی شیمی به صورت تدریس خصوصی و یا نیمه گروهی نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت دانشجو.

آموزش و تدریس خصوصی دروس کامپیوتر ونمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب  برنامه نویسی به زبانهای Matlab  و C برای تمامی دانشجویان عزیز.

تدریس خصوصی و یا نیمه گروهی نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب

تدریس در موسسه و نمونه سوالات دانشگاه آزاد تهران جنوب یا به صورت تدریس خصوصی 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *